PLL - Main Characters

Aria Montgomery

19. května 2011 v 17:44 | Posted by: Elizz ♥ | © http://ashley-b.blog.cz
Aria Montgomery
Rodiče: Ella a Byron Montgomery
Sourozenci: Mike Montgomery
Věk: 17 let
Barva vlasů: Tmavě hnědá
Diletantský chameleon Aria Montgomery se vrací se svou rodinou do Rosewoodu po roce stráveném na Islandu - exotická lokalita. Aria vlastně mohla ještě zůstat v Reykjaviku, protože se najednou ve svém rodném městě cítí jako outsider. Aria se opět snaží navázat spojení se svými starými přáteli, ale jen čas ukáže, jestli je jejich tajemství spojí nebo je odtrhne od sebe. Naštěstí má Aria dokonalý vztah s matkou, ale i dokonalá rodina má svá tajemství. Samozřejmě i malý lhář má své vlastní tajemství - přičemž jedním z nich je roztomilý učitel angličtiny Ezra Fitz. I přes pokus Arii udržet tento vztah v tajnosti, "A" už ví o všech "mimoškolních aktivitách" Arie.

Hanna Marin

19. května 2011 v 17:43 | Posted by: Elizz ♥ | © http://ashley-b.blog.cz
Hanna Marin
Rodiče: Ashley Marin
Sourozenci: Žádní
Věk: 17 let
Barva vlasů: Blond
Hanna Marin jde za tím, co chce. Čím víc je to zakázané, tím lepší pro ni - ať už je to pár slunečních brýlí, nezdravé jídlo, nebo její cudnost (ta je ale jištěná ctností přítele). Na Rosewoodské střední je to "ta" dívka a je expert na vytvoření zdání perfektního života. Co by asi lidi říkali, kdyby věděli, že porušuje zákon? Dnes Hanna určuje pravidla školy, ale tajemné zprávy od "A" jsou znepokojující. Jak snadné asi bude svrhnout Hannu z jejího místa královny školy a jak daleko to zajde?

Emily Fields

19. května 2011 v 17:43 | Posted by: Elizz ♥ | © http://ashley-b.blog.cz
Emily Fields
Rodiče: Pam Fields
Sourozenci: Žádní
Věk: 17 let
Barva vlasů: Tmavě hnědá
Život Emily Fields se zdá být obrazem perfeknosti. Měl by být. Koneckonců, její matka se snaží, aby Emily měla vše, co by měla mít. Tak proč je Emilyiným snem dostat se z Rosewoodu? Je to hvězná sportovkyně s populárním přítelem, ale Emily se cítí jako outsider. Možná je to důvod, proč ji přitahuje Maya, nový holka ve městě. Rychle se z nich stanou kamarádky, ale Emilyiny pocity jsou mnohem komplikovanější než než jenom jednoduché přátelství. Otázkou je, jak daleko to nechá Emily zajít? Bude muset své city tajit? "A" upozorňuje na to, že toto není jedinné tajemství, který skrývá Emily Fields.

Spencer Hastings

19. května 2011 v 17:41 | Posted by: Elizz ♥ | © http://ashley-b.blog.cz

Spencer Hastings
Rodiče: Peter Hastings a Paní Hastings
Sourozenci: Melissa Hastings
Věk: 16 let
Barva vlasů: Tmavě hnědá
Klasický snaživý žák, Spencer Hastings spojuje školu, charitativní práce, pozemní hokejový tým a udržení alespoň malé popularity- to vše bez porušení sladké tváře. Je to jedinná dívka, která se dokázala postavit Alison, když to nikdo jiný nemohl udělat. Ale když ona a její kamarádky začnou dostávat tajemné zprávy od "A", klidná, pohodový a vyrovnaná Spencer ukáže trochu napětí. A když si uvědomí, že je zamilovaná do snoubence své sestry, musíte se ptát, jestli to vše zvládne?
 
 

Reklama